O nás

 Kdopak to vlastně vyrábí???

Vlastně já a mé dvě děti, pro které jsem primárně tyto výrobky vymýšlela. Teda ne, že bych je zaměstnávala! Ale jsou to první testovací jednotky :)

 Prvním mým výrobkem a experimentem byli barvičky. Tam vznikla myšlenka vyrábět něco z průhlednýh folíí. To byl podzim roku 2015 (vlastně loni :D ) Proces byl zdlouhavý, dlouho jsem vymýšlela ten nejlepší výrobní proces...pak vznikli dinosauři a kostry zvířat na který jsem dál testovala funkčnost, barevnost, přesnost a hlavně celkový přínos pro děti. Zájem začal stoupat a s tím i moje snaha o to vytvořit něco opravdu vyjímečného - a tak jsem se vrhla na lidské tělo.

P9172966P9172977PA023050

 

To byla pro mně opravdu velká výzva a výrobní proces byl neskutečně náročný. Stovky hodin strávených u počítače do noci se ale nakonec vyplatily a vznikl soubor o lidském těle, na který jsem velmi pyšná.

Pro porovnání první verze a vylepšená verze :)

 PA163192P5051044

 

Stále jsem ale v hlavě měla myšlenku na něco dalšího, co mi nedalo spát...

Vesmír - naprosto fantastické téma, kterému jsem se věnovala přes půl roku! Těch knih co jsem přečetla, dokumentů co jsem viděla a stejně mi přijde, že vím tak setinu setiny všech informací. Je to mimořádné téma, u kterého si uvědomíte, jak jsme výjimeční a zároveň naprosto zanedbatelní v rámci toho obrovského vesmíru…až mně z toho kolikrát bolel mozek při představě té neskutečné velikosti :D
Doufám, že se mi povedlo toto téma pro vás pěkně a srozumitelně zpracovat!

Zpracovala jsem 3 sady z toho premiérově i kartičky pouze z papíru. Je to další produkt, na který jsem nesmírně pyšná protože vím, že jsem do toho dala vše!

 

P6201267P6201315P6201290

 

Můj poslední výrobek - mapy Evropy vznikl vlastně úplně neplánovaně. Účastnila jsem se jedné kontinentální výměny (takový projekt při kterém se 7 lidí domluví a každý z nich tématicky zpracuje jeden kontinent, který udělá 7x a nakonec si výrobky navzájem povyměňujeme a máme celý svět) a na mně padla Evropa. Asi po měsíci vymýšlení mě napadalo zpracovat tyto mapy a tak jsem se do toho vrhla a výsledek je na světe :)

 13061992_1713862202217911_2803460189287147948_n

Zatím je moje vymýšlení a navrhování nových projektů pozastaveno (i když věřte mi, že mi ruka furt cuká a v hlavě mám spoustu projektů), protože je stále dost práce s výrobou stávajících výrobků a navíc je potřeba se taky trochu věnovat rodině. Myslím, že za jeden rok jsme toho stihli hodně a těším se, až zase bude někdy čas na zpracování všeho co mám v hlavě :)

Každopádně jestli máte nějaký nápad nebo přání, tak mi klidně napiště ;)

Sledovat nás můžete na Facebooku

https://www.facebook.com/juchuuu.cards/

nebo Instagramu

https://www.instagram.com/juchuuu.cards/